+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
PVC prijenosna ograda je svestrano i elegantno rješenje za definiranje prostora uz poboljšanje privlačnosti.
Dostupno u klasičnim bojama - bijele, preplanule, sive i vrhnje - to ograda bez napora nadopunjuje razne pejzaže i arhitektonski stilovi. Sa standardnom visinom od 30 inča i širinom od 72 inča, postiže idealnu ravnotežu između vidljivosti i privatnosti, stvarajući atmosferu koja se poziva.
Ograda sadrži čvrste postove koji mjere 2 "x 3-1/2" x 30''l, a svaka je unaprijed postavljena s trajnom PVC post pločom za jednostavnu instalaciju. Robusne šine, na 2 "x 3-1/2" x 72''l, pružaju izvrsnu podršku, osiguravajući da vaša ograda stoji test vremena. Svaki je odjeljak opremljen s 12 piketa koje mjere 7/8 "x 3" x 27 ", zamišljeno razmaknuti i za sigurnost i za estetiku.
S volumenom od 0,05 CBM po odjeljku, naša PVC prijenosna ograda dizajnirana je za učinkovitu dostavu i jednostavno rukovanje. Za učitavanje upita o količini kontaktirajte nas kako bismo razgovarali o vašim specifičnim potrebama.
Istraga
Opis proizvoda
Upotreba: Idealna upotreba za sajmove, sajmove i ostale vrhunske događaje na otvorenom
Karakteristično: Brza instalacija, vrlo izdržljiva, sastaje se za prijenosne ograde
HS kod: 3925900000
Dokaz o požaru: V-0
Potvrda: SGS, CE, ISO9001
Jamstvo: 30 godina
Vrijeme isporuke: Oko 7-10 dana kao 40hq
| Ograda Top stil | PVC prijenosna ograda |
| Boja | Bijela, preplanula, siva, krema |
| Visina | Standardna visina 30 ", |
| Širina | Standardna širina 72 ", |
| Objaviti | 2 "x 3-1/2" x 30''l, unaprijed montiran, s PVC post pločom |
| Šina | 2 "x 3-1/2" x 72''lx2pcs, |
| Kolac | 7/8 "x 3" x 27 '' x 12pcs (standardni razmak) |
| Svezak odjeljka | 0,05CBM, učitavanje QTTY Upita |
Kontaktirajte nas za više detalja
Ne ustručavajte se kontaktirati kad nas trebaju!
Zašto PVC sjenica ima smisla za većinu vrtova PVC sjenica jedna je od onih vrtnih konstrukcija...
Pročitajte višeS kineskom lunarnom novom godinom 2026. iza nas, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. nije...
Pročitajte višeŠto je PVC pod i kako se razlikuje od ostalih materijala za podove? PVC pod je vanjska palubna...
Pročitajte višeŠto je PVC ograda i zašto je tako popularna? PVC ograda — također široko nazvana vinilna ograd...
Pročitajte višeVinilna ograda za privatnost je sustav ograde izrađen od PVC materijala s čvrstim ili gotovo čvrs...
Pročitajte više