+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Naša visina T&G ploča PVC ograde, namijenjena je trajnosti i estetskoj privlačnosti.
Svaki odjeljak sadrži unaprijed navedenu donju šinu (2 "x 6" x 94 "), srednju šinu (2" x 6 "x 94") i gornju prugu (2 "x 3-1/2" x 94 "), osiguravajući strukturni integritet. Za dodatnu snagu, donja šina uključuje aluminij umetanje, čineći ovu ogradu za komercijalne primjene.
T&G ploče dolaze u dvije veličine: 7/8 "x 11,3" x 50 "ili 7/8" x 6 "x 50", pružajući svestranost za vaše dizajnerske potrebe. S volumenom od 0,166 CBM po odjeljku i opcijom za usklađivanje vrata, ova PVC ograda je krajnji izbor za elegantno i čvrsto rješenje.
Istraga
Opis proizvoda
Upotreba: vrtna ograda, dom, farma, vilija, skladište, seosko dvorište, balkon, privremena, ograda za privatnost.
Okvirni materijal: 100% djevičanska PVC/ plastika, nije obložena
Jednostavan za ugradnju, elastičnija i visoka otpornost na udarce, vinil je izdržljiv i malo održavanje.
PVC stupovi, tračnice, 2 ili 3 ploče jezika i utora
Prilagodite svoju ogradu različitim stupovima u boji, tračnicama ili kapicama
Kako napraviti narudžbu: Jednostavno, samo dodajte odjeljak Post Gate = Kompletna ograda
| Ograda Top stil | PVC 6 'Visina T & G ploča PVC ograda |
| Boja | Bijela, preplanula, siva, krema |
| Visina | Standardna visina 72 ", dostupne su različite visine |
| Širina | Standardna širina 96 ", dostupne su različite širine |
| Objaviti | 4 "x 4" ili 5 "x 5" ili opcionalni x 102 '', unaprijed usmjeren kao linija, kraj, kut, 3-smjer ili prazan. |
| Kapica | Nova Engleska kapica, ravna kapica, gotička kapica |
| Donja šina | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, unaprijed uređen |
| Srednja željeznica | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, unaprijed uređen |
| Gornja šina | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, unaprijed uređen |
| Rešetka | 11,8 "x 90,8" x 1pcs |
| Ukanal | 1 "x 1" x 46,8''lx2pcs |
| Aluminijski umetnik | Aluminijski umetak u donju željeznicu za komercijalnu snagu |
| T&G ploča | 7/8 "x 11,3" x 50''l x 8pcs ili 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| Svezak odjeljka | 0,166CBM, učitavanje QTTY istrage |
| Odgovarajuća vrata | Dostupno |
Kontaktirajte nas za više detalja
Ne ustručavajte se kontaktirati kad nas trebaju!
Zašto PVC sjenica ima smisla za većinu vrtova PVC sjenica jedna je od onih vrtnih konstrukcija...
Pročitajte višeS kineskom lunarnom novom godinom 2026. iza nas, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. nije...
Pročitajte višeŠto je PVC pod i kako se razlikuje od ostalih materijala za podove? PVC pod je vanjska palubna...
Pročitajte višeŠto je PVC ograda i zašto je tako popularna? PVC ograda — također široko nazvana vinilna ograd...
Pročitajte višeVinilna ograda za privatnost je sustav ograde izrađen od PVC materijala s čvrstim ili gotovo čvrs...
Pročitajte više