+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Naše polu-privatno vinil ograde, dizajnirano za uravnoteženje privatnosti i otvorenosti. Ovo izdržljivo rješenje za ograde savršeno je za vlasnike kuća koji žele definirati svoj vanjski prostor uz održavanje vidljivosti.
Opcije boja
Dostupno u bijeloj, preplanuloj, sivoj i krem, naša mačevanja nadopunjuje bilo koji krajolik.
Dimenzije i prilagođavanje
Standardna visina je 72 inča, s prilagodljivim visinama i širinama kako bi se savršeno uklopili u vaš projekt.
Pošta i željezničke specifikacije
Izgrađen s robusnim 4 "x 4" ili 5 "x 5" posto, unaprijed usmjeren za jednostavnu instalaciju. Donja šina i gornja šina su 2 "x 3-1/2" x 70 ", dok srednja šina mjeri 7/8" x 6 "x 70", osiguravajući snažnu strukturu.
Opcije CAP
Poboljšajte svoju ogradu stilskim poštima u Novoj Engleskoj, ravnim ili gotičkim stilovima.
Volumen i odgovarajuća vrata
Svaki odjeljak ima volumen od 0,166 CBM -a, a odgovarajuća vrata dostupna su za kohezivan izgled.
Istraga
Opis proizvoda
Garden Semi privatnost ograda, moderna rješenja privatnosti
Okvirni materijal: 100% djevičanska PVC/ plastika, nije obložena
Jednostavan za ugradnju, elastičnija i visoka otpornost na udarce, vinil je izdržljiv i malo održavanje.
PVC stupovi, tračnice, pikat, rešetka, 2 ili 3 jezične i utorke
Avalizabilne 4 vrste razlika nakon kapica
Panel komplet uključuje sve tračnice i pikete
| Ograda Top stil | PVC polu-privatni vinil |
| Boja | Bijela, preplanula, siva, krema |
| Visina | Standardna visina 72 ", dostupne su različite visine |
| Širina | Standardna širina 96 ", dostupne su različite širine |
| Objaviti | 4 "x 4" ili 5 "x 5" ili opcionalni x 102 '', unaprijed usmjeren kao linija, kraj, kut, 3-smjer ili prazan. |
| Kapica | Nova Engleska kapica, ravna kapica, gotička kapica |
| Donja šina | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, unaprijed uređen |
| Srednja željeznica | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, unaprijed uređen |
| Gornja šina | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, unaprijed uređen |
| Aluminijski umetnik | Aluminijski umetak u donju željeznicu za komercijalnu snagu |
| Kolac | 7/8 "x 6" x 68 '' x 13pcs (standardni razmak) |
| Svezak odjeljka | 0,166CBM, učitavanje QTTY istrage |
| Odgovarajuća vrata | Dostupno |
Kontaktirajte nas za više detalja
Ne ustručavajte se kontaktirati kad nas trebaju!
Zašto PVC sjenica ima smisla za većinu vrtova PVC sjenica jedna je od onih vrtnih konstrukcija...
Pročitajte višeS kineskom lunarnom novom godinom 2026. iza nas, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. nije...
Pročitajte višeŠto je PVC pod i kako se razlikuje od ostalih materijala za podove? PVC pod je vanjska palubna...
Pročitajte višeŠto je PVC ograda i zašto je tako popularna? PVC ograda — također široko nazvana vinilna ograd...
Pročitajte višeVinilna ograda za privatnost je sustav ograde izrađen od PVC materijala s čvrstim ili gotovo čvrs...
Pročitajte više