+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Konjska ograda s 3 trake dizajnirana je tako da osigurava sigurnost i stil za vaše konjičko imanje. Dostupno u klasičnim bojama - bijele, preplanule, sive i vrhnje - to ogradu ne samo da poboljšava estetiku vašeg krajolika, već i stoji test vremena, osiguravajući da su vaši konji sigurni i ugodni.
Stojeći na standardnoj visini od 54 inča, naša ograda nudi svestranost s različitim mogućnostima visine kako bi zadovoljila vaše specifične potrebe. Svaki odjeljak mjeri 96 inča širine, s prilagodljivim veličinama, što vam omogućuje da stvorite savršeno uklapanje u svoj paddock ili jahački prostor. Robusni postovi 4 "x 4" ili 5 "x 5", dostupni u visini od 78 inča, dolaze unaprijed usmjereni za jednostavnu instalaciju u raznim konfiguracijama, uključujući liniju, kraj, kut i trosmjerne postavke.
Opremljeni ravnim kapom, naši postovi ne samo daju polirani izgled, već i osiguravaju trajnost prema elementima. Rebraste šine, mjerene 1-1/2 "x 5-1/2" x 94 "i sastoje se od tri prethodno navedena komada, nude pojačanu čvrstoću i stabilnost. Svaki odjeljak ima volumen od 0,07 cbm, što ga čini učinkovitim za dostavu i ugradnju.
Radi dodatne praktičnosti, dostupna su odgovarajuća vrata, osiguravajući kohezivno i sigurno ulazno mjesto na vašem konju. Uložite u našu PVC ogradu s 3 trake kako biste stvorili sigurno, atraktivno okruženje za svoje konje, istovremeno uživajući u prednostima niskog održavanja i dugotrajnih performansi.
Istraga
Opis proizvoda
Velika farma, konjska ograda, ograda za ranč, upotreba kućnih ljubimaca.
Okvirni materijal: 100% djevičanska PVC/ plastika, nije obložena
Jednostavan za ugradnju, elastičnija i visoka otpornost na udarce, vinil je izdržljiv i malo održavanje.
Avalizabilne 4 vrste razlika nakon kapica
Potvrda: SGS, CE, ISO9001
30 godina jamstva
Panel komplet uključuje sve tračnice i pikete
| Ograda Top stil | PVC 3-Rail PVC konjska ograda |
| Boja | Bijela, preplanula, siva, krema |
| Visina | Standardna visina 54 ", dostupne su različite visine |
| Širina | Standardna širina 96 ", dostupne su različite širine |
| Objaviti | 4 "x 4" ili 5 "x 5" ili opcionalni x 78 '', unaprijed usmjeren kao linija, kraj, kut, 3-smjer ili prazan. |
| Kapica | Ravna kapica |
| Rebrasta željeznica | 1-1/2 "x 5-1/2" x 94''x3pcs, unaprijed uređen |
| Svezak odjeljka | 0,07CBM, učitavanje QTTY istrage |
| Odgovarajuća vrata | Dostupno |
Kontaktirajte nas za više detalja
Ne ustručavajte se kontaktirati kad nas trebaju!
Zašto PVC sjenica ima smisla za većinu vrtova PVC sjenica jedna je od onih vrtnih konstrukcija...
Pročitajte višeS kineskom lunarnom novom godinom 2026. iza nas, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. nije...
Pročitajte višeŠto je PVC pod i kako se razlikuje od ostalih materijala za podove? PVC pod je vanjska palubna...
Pročitajte višeŠto je PVC ograda i zašto je tako popularna? PVC ograda — također široko nazvana vinilna ograd...
Pročitajte višeVinilna ograda za privatnost je sustav ograde izrađen od PVC materijala s čvrstim ili gotovo čvrs...
Pročitajte više